Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindian Village

Vilky s prvky řecké vesnice se nachází v jihovýchodní části Rhodosu, přímo na soukromé písečné pláži, v nádherné tropické zahradě, 54 km od hlavního města a 8 km od Lindosu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lindian Village, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Lindian Village

Vilky Lindian Village s prvky řecké vesnice se nachází v jihovýchodní části Rhodosu, přímo na soukromé písečné pláži, v nádherné tropické zahradě, 54 km od hlavního města a 8 km od Lindosu.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (koupelna s WC, fén), klimatizaci zdarma, SAT/TV, DVD, rádio, minibar, trezor, Wi-Fi. Možnost dvou přistýlek. Kromě standardních pokojů jsou k dispozici také suity s jacuzzi se soukromými bazény v zahradě a rodinné pokoje, vše na vyžádání.

Doplňující popis

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Velice vkusně a útulně zařízené. Disponují telefonem, trezorem, satelitní TV, připojením na internet, minibarem, individuální klimatizací, fénem, župany, posezením, dlažbou, vanou, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Junior suite (2B/3B): Telefon, trezor, satelitní TV, připojení na internet, minibar, individuální klimatizace, fén, župany, posezení, dlažba, vana, vířivka, sprcha, WC a terasa. Suite (2C/3C): Samostatná obývací ložnice, soukromý bazén s opalovací terasou ve vlastní zahradě. Telefon, trezor, satelitní TV, připojení na internet, minibar, individuální klimatizace, fén, župany, posezení, dlažba, vana, sprcha, WC a terasa. Rodinné pokoje (2D/3D): 2 pokoje. Telefon, trezor, satelitní TV, připojení na internet, minibar, individuální klimatizace, fén, župany, posezení, dlažba, vana, sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Vybavení Lindian Village

Několik restaurací, propojené bazény se sluneční terasou, lehátky a slunečníky, bar, dětský koutek a hřiště, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi, plážový bar, disco bar a centrální bar s živou hudbou, nákupní centrum se zlatnictvím, obchody se suvenýry, půjčovna aut. SPA centrum (hydroterapie, masáže, sauna, venkovní posilovna). Během svého pobytu se můžete věnovat také tenisu nebo jízdě na koni.

Doporučení

Luxusní hotelový resort Lindian Village je zasazen v nádherné udržované zahradě s exotickými květinami a stromy přímo na vlastní pláži a celý komplex nabízí maximální komfort a pohodlí.

Pláž

Hotel Lindian Village se nachází přímo na soukromé písečné pláži,místy s kamenitým vstupem do vody. Za poplatek je zde možná široká nabídka vodních sportů - windsurfingu, plavby na kánoi a plachtění.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle polopenze či all inclusive.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.