Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Imperial

Tento komplex Lindos Imperial se nachází na ostrově Rhodos, na kopci, přímo u moře s jeho širokou oblázkovou pláží na okraji městečka Kiotari. Lardos je cca 4 km, malebná historická vesnička Lindos je vzdálena cca 13 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha hotelu Lindos Imperial:

Tento komplex Lindos Imperial se nachází na kopci, přímo u moře s jeho širokou oblázkovou pláží na okraji městečka Kiotari (doporučujeme boty do vody). Lardos je cca 4 km, malebná historická vesnička Lindos je vzdálena cca 13 km.

Vybavení:

Krásné prázdninové zařízení Lindos Imperial disponuje 446 ubytovacími jednotkami a je složeno z hlavní budovy a 30 vedlejších budov, jež se nacházejí v rozlehlé zahradě. Dále recepce, výtahy, hlavní restaurace s terasou, 2 tématické restaurace (asijská, mexická), řecká a-la-carte restaurace, taverna, 4 bary, internetový koutek (za poplatek), společenská místnost s TV, diskotéka, kadeřnictví, obchody, kiosek a amfiteátr. Ve venkovním areálu naleznete 3 sladkovodní bazény se vestavěným bazénem pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Večerní animační program. Stolní tenis, plážový volejbal, vodní gymnastika, šipky, sportovní hřiště, 2 tenisové kurty, aerobic, vířivka, krytý bazén, fitness, boccia, fotbal, lukostřelba, basketbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Spa centrum (solárium, sauna, hamam, parní lázeň, procedury pro obličej i tělo). Pro děti : Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětské menu v hlavní restauraci.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Komfortně zařízené. Telefon, satelitní TV, dlažba, trezor, minibar, klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon. Strana do zahrady. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A).

Dvoulůžkové pokoje (1B/2B): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A), ovšem balkon s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (4D): Ložnice a obývací ložnice oddělené posuvnými dveřmi. Telefon, satelitní TV, posezení, dlažba, trezor, minibar, klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Strana do zahrady.

Rodinné pokoje (4E): Stejné vybavení jako rodinné pokoje (4D), ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Rodinné pokoje superior (2F/3F): Ložnice a obývací ložnice oddělené posuvnými dveřmi. Telefon, satelitní TV, posezení, dlažba, trezor, minibar, klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon. Strana do krajiny.

Rodinné pokoje superior (2G/3G): Stejné vybavení jako rodinné pokoje (2F/3F), ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování :

Dle zájezdu, All inclusive. All inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 11:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Zmrzlina od 10:00 hod. do 18:00 hod. Možnost večeře v 1 ze 2 tématických restaurací po předchozí rezervaci. FAMILY tip Samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a herna. Hlídání dětí za poplatek na vyžádání. Dětská postýlka zdarma na vyžádání, dětské židličky a dětský bufet v restauraci.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.