Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Lindos Mare

Hotely na Rhodu: Lindos Mare ****

Středisko: Lindos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Lindos Mare

Elegantní hotel Lindos Mare s panoramatickým výhledem na moře; terasovitě postavený nad písčitou pláží; se nachází na klidném místě; 2;5 km od starobylého města Lindos. Odpočívat můžete na sluneční terase u bazénu nebo můžete využít služeb hotelového spa centra. Hotel s dobrými službami a výbornou kuchyní poskytuje ideální podmínky pro strávení pohodové dovolené. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi; v hlavní sezóně je zde provozován miniklub. hotel nedoporučuje klientům s pohybovými obtížemi.

Vybavení hotelu Lindos Mare

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace; restaurace s obsluhou, W i-Fi připojení v lobby zdarma, bar; bar u bazénu, společenská místnost s TV, minimarket, 2 bazény dětský bazén, miniklub (červenec-srpen), dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Individuálně ovladatelná klimatizace, telefon, lednička; varná konvice , trezor (za poplatek, balkon nebo terasa, televizor se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou; vysoušeč vlasů; WC).

Ubytování za příplatek

  • pokoj s výhledem na moře
  • pokoj Junior suite

Stravování

Dle CK. Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Písčitá; dostupná z hotelu po schodech nebo výtahem. Na pláži je k dispozici bar.

Sport a zábava

Nepravidelné večerní programy, stolní tenis.

Sport a zábava za příplatek

Tenisový kurt, Spa centrum, fitness, sauna, masáže, kulečník, vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti

 

  • letiště 50 km
  • centra 2;5 km (Lindos); 50 km (Rhodos)
  • nákupní možnosti 2;5 km

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.