Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Lindos Sun

Hotely na Rhodu: Lindos Sun ***+

Středisko: Lindos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Lindos Sun

Příjemný hotel Lindos Sun kombinující jednoduchou eleganci s tradičním řeckým stylem je tvořen několika bungalovy s panoramatickým výhledem, které se nachází na vyvýšeném místě 1200 m od samotného centra Lindosu, 800 m od malebné zátoky svatého Pavla a 3 km od letoviska Pefkos. Nejbližší pláž je ve vzdálenosti 200 m, další pláž v zátoce Sv. Pavla je ve vzdálenosti 800 m.

Vybavení a služby hotelu Lindos Sun

Vstupní prostor s recepcí, bezpečnostními boxy (za poplatek), Wi-Fi připojením a čítárnou s knihovnou. V zahradě se nachází venkovní bazén s lehátky a slunečníky a s výhledem na záliv Psaltos. U bazénu je také venkovní bar, který nabízí potřebné osvěžení během horkých dnů, stejně jako příjemné posezení pro večerní relaxaci. Hotel má také vlastní tenisový kurt.

Vybavení bungalovů Lindos Sun

V několika bungalovech jsou k dispozici elegantně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem nebo terasou. Pokoje mají luxusní koupelnu se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, jsou klimatizované, disponují malou chladničkou, telefonem a Wi-Fi připojením. K dispozici jsou také pokoje typu superior. Ty mají navíc TV/SAT, varnou konvici a bezpečnostní schránku (zdarma). Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

Dle CK. Snídaně a večeře formou bohatého bufetu ve vnitřní restauraci nebo na venkovní terase.

.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.