Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Village

Hotel Lindos Village se nachází ve svahu živého letoviska Vlycha, které se nachází 4 km od starobylého města LindosAkropolí, na ostrově Rhodos. Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu, hotel disponuje i rodinnými pokoji a proto jej můžeme doporučit nejen párům, ale i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Lindos Village

Hotel Lindos Village se nachází ve svahu, v živém prázdninovém letovisku Vlycha. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v centru starobylého města Lindos, které je vzdáleno cca 4 km od hotelu. Autobusová linka, která zajišťuje spojení do tohoto města je vzdálena cca 250 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 40 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a sprchami (lehátka a slunečníky za poplatek, plážové osušky na zálohu) se nachází přímo u hotelu.

Pokoje hotelu Lindos Village

Standardně zařízené klimatizované pokoje s výhledem do zahrady mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma. Lindos Village - Rodinné pokoje: příjemně zařízené rodinné pokoje mají stejné vybavení jako pokoje standardní, jsou však prostornější.

Stravování

Dle ck, all Inclusive.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.