Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos White

Hotel Lindos White je příjemný klidný hotel se zahradou a venkovním bazénem, který je díky své poloze vhodný pro relaxační odpočinek a naopak díky snadné dostupnosti starobylého města Lindos s bohatým řeckým nočním životem osloví i aktivnější klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Lindos White

Hotel Lindos White se nachází 250 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami a pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací s minimálním provozem. Spojení do 4 km vzdáleného historického centra města Lindos zajišťují autobusy; zastávka se nachází 100 m od hotelu. Nejbližší možnosti nákupů, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m. Cesta do hotelu z 60 km vzdáleného letiště trvá přibližně 60 min.

Popis hotelu Lindos White

Příjemný a klidný hotel Lindos White se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, několik barů, kavárnu, internetový koutek, minimarket, obchůdky, bezpečnostní schránku a venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Hotel je svou polohou vhodný pro relaxační odpočinek a snadnou dostupností do města s bohatým řeckým nočním životem zároveň osloví i aktivnější klienty.

Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje v hotelu Lindos White mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, ledničku, bezpečnostní schránku a internetové připojení za poplatek. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Hotel dále nabízí prostornější rodinné pokoje nebo Junior Suite pro 2 az 4 osoby .

Sport a zábava

Hotel Lindos White pro své hosty pořádá různé denní i večerní animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky a stolní tenis. Za poplatek tenis (bez osvětlení), basketbal a billiard. Nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE 21.00) formou bufetu. Pozdní snídaně (10.00–10.30). Odpolední snack (12.30–14.30). Půlnoční polévka (23.30–00.00). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–24.00, alkoholické nápoje 11.00–24.00).

Pláž

Hotel Lindos White se nachází 250 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami a pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací s minimálním provozem.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.