Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lippia Calypso Resort

Hotel Lippia Calypso Resort se nachází asi 2,5 km od letoviska Afandou, pouhých 200 metrů od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Skládá se z hlavní budovy a tří vedlejších budov. Disponuje dvěmi venkovními bazény a krytým bazénem. Hotel Lippia Calypso Resort uspokojí všechny klinety.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha  hotelu Lippia Calypso Resort

Hotel Lippia Calypso Resort se nachází cca 200 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Do letoviska Afandou je to cca 2,5 km. Do města Rhodos a na letiště cca 18 km.

Popis hotelu Lippia Calypso Resort

Příjemný hotel Lippia Calypso Resort se skládá z hlavní budovy a tří vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, dva bary, internetový koutek, minimarket, obchůdky, společenská místnost, krytý bazén, dva venkovní bazény (jeden se skluzavkou pro děti) a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu v období od 1. 6. do 30. 9.) mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, ledničku (při příjezdu voda, nealko nápoje a pivo), internetové připojení (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Lippia Calypso Resort dále nabízí ubytování v prostornějších rodinných pokojích, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní.

Sport a zábava

Hotel Lippia Calypso Resort pro své hosty pořádá jedenkrát týdně řecký večer. Zdarma plážový volejbal, šipky, lukostřelba, vodní pólo, fi tness, minifotbal, minigolf, sauna, stolní tenis a tenis. Za poplatek kulečník, elektronické hry a masáže. Pro děti je zde miniklub a hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů, zdarma šlapadla a windsurfi ng. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (18.30–21.30) formou bufetu. Snack během dne (10.00–18.00). Zmrzlina (10.00–23.00). Káva, čaj a zákusky (10.00–23.00). Sendviče (18.00–02.00). Neomezené množství kávy, čaje, zákusků, nealko a vybraných místních i zahraničních alko nápojů (10.00–02.00).

Pláž

Hotel Lippia Calypso Resort se nachází cca 200 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), od které je oddělen místní komunikací.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.