Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Lomeniz Beach 

Hotely na Rhodu: Lomeniz Beach

Středisko: Rhodos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha

Hotel Lomeniz Beach, který je ideální volbou pro strávení aktivní dovolené, se nachází ve východní části města Rhodos, asi 100 m od písečné pláže a momentálně rekonstruovaného přístavu. Hotel Lomeniz je charakteristický svou velmi příjemnou přátelskou atmosférou a vstřícným personálem. Do centra Rhodu se dostanete chůzí asi za 20 min. U hotelu je autobusová zastávka odkud Vás linka městského autobusu doveze do centra nebo si můžete zajet na některou z dalších městských pláží.

Stravování

Dle typu zájezdu. All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Neomezená konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby.

Ubytování

Zrekonstruované pokoje pro 2-3 osoby a rodinné pokoje pro 4 osoby jsou vkusně zařízené dřevěným nábytkem, všechny mají centrální klimatizaci (16.6.-15.9.) - individuálně regulovatelnou, koupelnu/WC, fén, telefon, TV/SAT, ledničku a balkon. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení

Z hotelového vybavení je k dispozici velká televizní místnost, bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), venkovní bar, restaurace a výtah. Ve vstupní hale jsou hostům k dispozici videohry, kulečník.

Pláž

Asi 100 m od Lomeniz Beach.

Další vzdálenosti:

- vzdálenost od pláže 100 m - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 2 km (Rhodos) - nákupní možnosti 150 m

Náš názor na Lomeniz Beach:

Příjemný hotel, kde vládne přátelská atmosféra. Výborná poloha blízko pláže a hlavního města splní současně několik vašich požadavků a představ.

Kapacita hotelu Lomeniz Beach:

205 pokojů

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.