Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Lutania Beach

Hotely na Rhodu: Lutania Beach ****

Středisko: Kolymbia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Lutania Beach:

Hotel Lutania Beach se nachází přímo na dlouhé oblázkové pláži, v krásné zátoce v letovisku Kolymbia. Centrum je vzdáleno přibližně 200 m, město Rhodos cca 25 km. Pravidelné autobusové spojení.

Vybavení:

Hotel Lutania Beach je složen z několika dvoupodlažních budov. Hlavní budova nabízí recepci s trezory k pronajmutí, výtah, klimatizovanou restauraci (od 01.07. do 30.09.), 2 společenské místnosti (z toho 1 s TV), internetový koutek (za poplatek) a prodej suvenýrů. V udržované zahradě naleznete sladkovodní bazén, snack bar a opalovací terasu. Lehátka a slunečníky jsou Vám k dispozici u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Decentní animační program. V centru letoviska Kolymbia. Za poplatek: biliár, tenisový kurt. Pro děti : Samostatný dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let).

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Moderně zařízené s klimatizací (od 15.06. do 30.09.), chladničkou, telefonem, satelitní TV, fénem, vanou, WC a balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A), ovšem s terasou a bez bočního výhledu na moře. Rodinné pokoje (2B/3B): 1 prostorná místnost. Vybaveny klimatizací (od 15.06. do 30.09.), chladničkou, telefonem, satelitní TV, fénem, vanou, WC a balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (2D/3D): Stejné vybavení jako rodinné pokoje (2B/3B), ovšem balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře.

Stravování :

Dle zájezdu, All inclusive. All inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. V průběhu podávání obědů a večeří osvěžující nealkoholické nápoje (s výjimkou minerální vody), místní víno, pivo a džusy. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Studené a teplé snacky od 10:00 hod. do 24:00 hod. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. káva, čaj a koláče. Zmrzlina 24 hod. denně.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 2x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Normální
Stravování zde bylo ( 2x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 2x )
Odpovídající charakteru ubytování
Zábava a animační programy ( 2x )
Nic moc
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 2x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště
Nejbližší pláž ( 2x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 2x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 2x )
smíšená
Služby na pláži a její vybavení ( 2x )
Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Chladnička, Internet na recepci

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.