Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Lymberia

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Lymberia

Hotel Lymberia se nachází na klidném místě a od písčité pláže Faliraki (se sprchami a WC) s pozvolným vstupem do moře, je vzdálen cca 500 m (lehátka a slunečníky za poplatek). Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací. Nejbližší taverny, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 200 m. Do centra městečka Faliraki s rušným nočním životem a spoustou nákupních možností je to cca 800 m. Od města Rhodos je hotel vzdálen cca 15 km a vzdálenost od letiště je cca 16 km. Nudistická pláž je vzdálena cca 600 m.

Popis a vybavení hotelu Lymberia

Hotel Lymberia je příjemný hotel s rodinnou atmosférou a se zahradou. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, internetový koutek (za poplatek), v lobby baru je možnost WiFi (zdarma), minimarket a pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma). Bezpečnostní schránku je možno si pronajmout na recepci (za poplatek).

Vybavení pokojů

Standardní pokoje s klimatizací (klimatizace za poplatek) mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, SAT-TV, miniledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava

Hotel Lymberia pro své hosty pořádá animační programy. Přímo v hotelu stolní tenis, tenis bez osvětlení a šipky zdarma. Za poplatek kulečník, elektronické hry a tenis s osvětlením. Pro děti je zde k dispozici miniklub. Na pláži je možno využít nabídku vodních sportů (za poplatek).

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.30–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Dopolední snack (10.30–12.00), odpolední káva, čaj, zákusky a zmrzlina (15.30–17.30). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.30–23.00).

Pláž

Hotel Lymberia se nachází cca 500 metrů od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek. Na pláži sprchy a WC.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.