Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mare Blue Cosmopolitan

Tento moderní hotel nabízí kvalitní ubytování, pohodlí a řeckou pohostinnost ostrova Rhodos. Pláž je od hotelu vzdálena pouhých 100 m a je přístupná podchodem. Nedaleko od hotelu naleznete i hlavní pláž oblasti Ixia s velkou nabídkou vodních sportů. Živé centrum se spoustou restaurací, kaváren a obchodů se nachází v blízkosti hotelu, stejně jako zastávka autobusu, který Vás snadno dopraví nejen do hlavního města Rhodos. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou s možností večerních procházek nebo návštěvou hlavního města ostrova s velkým množstvím historických památek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Cosmopolitan

Tento moderní hotel Cosmopolitan nabízí kvalitní ubytování, pohodlí a řeckou pohostinnost. Pláž je od hotelu vzdálena pouhých 100 m a je přístupná podchodem. Nedaleko od hotelu naleznete i hlavní pláž oblasti Ixia s velkou nabídkou vodních sportů. Živé centrum se spoustou restaurací, kaváren a obchodů se nachází v blízkosti hotelu, stejně jako zastávka autobusu, který Vás snadno dopraví nejen do hlavního města Rhodos. Hotel Cosmopolitan doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou s možností večerních procházek nebo návštěvou hlavního města ostrova s velkým množstvím historických památek.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 100 m - vzdálenost od letiště 9 km - vzdálenost od centra 200 m (Ixia) - vzdálenost od centra 3,5 km (Rhodos) - nákupní možnosti 2 km

Ubytování v hotelu Cosmopolitan:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky, možnost 2 přistýlek (pouze v rodinných bungalovech), telefon, lednička - centrálně řízená klimatizace (15.6. - 15.9.) - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek), balkon nebo terasa ubytování za příplatek: ubytování v budově Annex (pokoje po rekonstrukci v roce 2008), bytování v rodinných bungalovech, výhled na moře (u všech typů ubytování)

Doplňující popis

Dvoulůžkové pokoje superior (A1A/A2A): Příjemně zařízené, ve vedlejší budově. S telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (od 15.06. do 15.09.), fénem, župany, pantofli, WiFi (za poplatek), vanou, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje superior (A1A/A2A). Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): V hlavní budově. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje superior (A1A/A2A). Pokoje superior v bungalovech (A2B): S telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (od 15.06. do 15.09.), fénem, župany, pantofli, WiFi (za poplatek), vanou, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Výhled na moře nebo na bazén. Rodinné pokoje (A2D): Nacházejí se ve vedlejší budově nebo v bungalovech. 1 prostorná místnost s posuvnými dveřmi, oddělující prostor na spaní. S telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (od 15.06. do 15.09.), fénem, župany, pantofli, WiFi (za poplatek), vanou, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Výhled na moře nebo na bazén.

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - bar, snack bar, minimarket, televizní místnost - konferenční místnost - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén, miniklub - dětské hřiště

Pláž:

- písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - plážové osušky za zálohu - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační programy (15.5. - 15.10.) - tenisový kurt (osvětlení za poplatek)

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- masáže - biliár - elektronické hry

Možnosti stravování

- All Inclusive: 10:00 - 23:00. All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, kontinentální pozdní snídaně, během dne lehké občerstvení, zmrzlinu, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a rozlévaných místních alkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.