Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marianthi studia

Příjemná jednopatrová vilka Marianthi se nachází na ostrově Rhodos v letovisku Stegna, jen pár kroků od široké písčito – oblázkové pláže a v blízkosti plážové promenády. Restaurace a obchůdky jsou v okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Marianthi

Příjemná jednopatrová vilka Marianthi se nachází jen pár kroků od široké písčito – oblázkové pláže a v blízkosti plážové promenády. Restaurace a obchůdky jsou v okolí.

Stravování

Dle zájezdu, bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří formou výběru z menu, podávaných ve vyhlášené rodinné taverně Maria, která s vilou sousedí (taverna je velmi malá a nenarušuje klidnou atmosféru).

Ubytování

Částečně zrenovovaná dvoulůžková až čtyřlůžková studia mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí, balkón nebo terasu se zahradním nábytkem. Klimatizace za příplatek 6 €/den.

Vybavení a služby

Sluneční terasa na střeše, taverna, vodní sporty na pláži (za poplatek), plážový volejbal.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.