Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Matina

Hotel Matina se nachází v klidné části Faliraki na ostrově Rhodos, asi 800 m od centra letoviska a cca 600m od písečné pláže. Rodinnou atmosféru hotelu dokresluje krásná zahrada s velkým bazénem. Centrum Faliraki nabízí velké množství denní i noční zábavy pro každého. V centru letoviska je lunapark, pouťové atrakce, restaurace, bary a taverny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Matina, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Matina

Hotel Matina se nachází v klidné části Faliraki, asi 800 m od centra letoviska a cca 600m od písečné pláže. Rodinnou atmosféru hotelu dokresluje krásná zahrada s velkým bazénem. Centrum Faliraki nabízí velké množství denní i noční zábavy pro každého. V centru letoviska je lunapark, pouťové atrakce, restaurace, bary a taverny.

Stravování

Polopenze. Snídaně (kontinentální bufet), večeře servírované (výběr ze 2 jídel a salátový bufet).

Ubytování v Matina

Vkusně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), lednicí, TV, telefonem a klimatizací zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurací a barem, minimarket, jacuzzi a stolní fotbal. Bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka zdarma. Trezor k pronájmu u recepce. Možnost připojení k internetu na recepci. Hotel pořádá 1x týdně Barbecue večer.

Doporučení

Rodinný hotel Matina je ideálním místem pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena od hotelu Matina cca 600 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost využití jediné nuda pláže na Rhodu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.