Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mediterraneo Dodecaneso

Studia Mediterraneo Dodecaneso se skvělou polohou a výborným servisem vstřícných majitelů se nachází v oblíbeném letovisku Stegna, 80m od písečné pláže.  V blízkém okolí se nachází taverny i obchůdky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Poloha hotelu Mediterraneo Dodecaneso

Nový, malý apartmánový komplex se nachází nedaleko písečné pláže ve Stegně. Na pláž se dostanete velmi rychle - asi za 5 minut. V okolí jsou taverny a obchody. Součástí komplexu je i malý obchod majitele.

Vybavení domu Mediterraneo Dodecaneso

Budovy komplexu jsou uspořádány v atriovém stylu. Zastíněné terasy a balkony studií směřují do vnitřního prostoru s trávníky a květinami. Studia a apartmány jsou moderně a dobře vybaveny. Studia mají 2 nebo 3 lůžka. K dispozici jsou také studia s manželským lůžkem a palandou (až pro 4 osoby). Apartmány mají jednu ložnici se dvěma lůžky a dále obytnou místnost se dvěma lůžky (může být rozkládací gauč nebo palanda). Výhled je zpravidla do zeleně, z 1. patra pak může být i částečný výhled na moře a pláž, částečně zastíněný zelení. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, lednice a základního nádobí pro vaření a stolování), klimatizací (za poplatek na místě), TV a koupelnou se sprchou a WC.

Stravování

Dle CK. Snídaně.

Pláž

Studia a apartmáyn se nachází 80m od pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.