Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meliton

Malý rodinný hotel Meliton se nachází v klidném letovisku Theologos na Rhodosu. Hotel má výhodnou polohu k podniknutí výletu do Údolí motýlů nebo do starověkého města Kameiros.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Meliton

Malý rodinný hotel Meliton se nachází v klidném letovisku Theologos, asi 1,7 km od centra se spoustou barů, restaurací a obchodů, cca 6 km od letiště v Rhodosu a 17 km od centra města Rhodos. Od hotelu není daleko k Údolí motýlů nebo do starověkého města Kameiros. Od hotelu Meliton jezdí v určené hodiny mini bus na pláž. Cca 500 m od hotelu je autobusová zastávka.

Vybavení hotelu Meliton

recepce, směnárna, trezory, půjčovna aut a kol, lékař, společenská místnost s TV, restaurace, internet, wi-fi, bar s velkým plátnem pro sportovní utkání nebo filmy, bar u bazénu, bazén, hydromasáže, tenis, stolní tenis, mini fotbal, kulečník, šipky, herna, video hry, vodní sporty na pláži, občasná animace, mini market.

Ubytování

Hotel Meliton nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, mini ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, internet, kulečník, vodní sporty, trezory, klimatizace.

Pro děti

Pro děti je v hotelu Meliton: ětské hřiště, vysoké židle v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:00), odpolední čaj (16:30 – 17:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00).

Pláž

Hotel Meliton leží ca 1300 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.