Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Memphis

Hotel skládající se ze tří budov má ­ideální polohu na Rhodu nedaleko centra střediska Kolymbia, které je od recepce vzdáleno cca 50 m

Oblast
Středisko

Popis hotelu Memphis

Nevelký hotelový komplex Memphis je velmi dobře strategicky umístěn nedaleko pláže a zejména centra oblasti, ve kterém máte možnost hlavně večer prožít neopakovatelnou atmosféru zábavy v řeckém pojetí. Kromě diskoték máte možnost zavítat do některé z taveren, restaurací či barů. Jistě vás nenechají chladnými ani nesčetné nákupní možnosti. Hotel Memphis doporučujeme klientům, kteří ocení možnost relaxace v komornějším prostředí, zároveň však ocení i možnost alternativní zábavy mimo hotel.

Poloha hotelu Memphis

Hotel Memphis skládající se ze tří budov má ­ideální polohu nedaleko centra střediska, které je od recepce vzdáleno cca 50 m.

Pláž

Písečná pláž s kamínky je od hotelu Memphis vzdálena cca 250 m. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek).

Vybavení hotelu Memphis

Zrenovovaná vstupní hala s recepcí, barem, internetovým koutkem (za poplatek), restaurace, snack bar, dva bazény a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, televizí, lednicí, telefonem, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Formou all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké odpolední občerstvení ve snack baru u bazénu a neznačkové alkoholické a nealkoholické nápoje.

Názory klientů

"Bezchybná dovolená" - chtěli bychom poděkovat CK za nádhernou dovolenou. Z ostrova Rhodos jsme úplně nadšeni a hotel Memphis neměl chybu !!! Jana Staňková

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.