Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Meropi

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Meropi

Objekt Meropi nabízí příjemné ubytování na klidném okraji letoviska Faliraki v dosahu 5 minut chůze od písečné pláže. Na známou nudistickou pláž, skrytou v malém zálivu mezi útesy, dojdete asi za 10 minut. V okolí najdete menší obchůdky, letovisko Faliraki s mnoha restauracemi a bary je vzdáleno asi 15 minut chůze. Do hlavního města lze z hotelu Meropi dojet pravidelnou autobusovou dopravou.

Vybavení

Mezi dvěma budovami oploceného areálu s krásně kvetoucími ibišky je zasazený pěkný bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici bezplatně. Možnost zapojení klimatizace a pronájmu trezoru za poplatek.

Ubytování v hotelu Meropi

Studia pro 2-3 osoby mají obytnou ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu s WC a terasu nebo balkon. Apartmány pro 4 osoby mají navíc oddělenou ložnici, oddělenou přepážkou, jsou vhodné pro ubytování dvou dospělých osob se dvěma dětmi.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.