Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meropi

Objekt Meropi na ostrově Rhodos nabízí příjemné ubytování na klidném okraji letoviska Faliraki v dosahu 5 minut chůze od písečné pláže. Na známou nudistickou pláž, skrytou v malém zálivu mezi útesy, dojdete asi za 10 minut. V okolí najdete menší obchůdky, letovisko Faliraki s mnoha restauracemi a bary je vzdáleno asi 15 minut chůze. Do hlavního města lze z hotelu Meropi dojet pravidelnou autobusovou dopravou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meropi, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Meropi

Objekt Meropi nabízí příjemné ubytování na klidném okraji letoviska Faliraki v dosahu 5 minut chůze od písečné pláže. Na známou nudistickou pláž, skrytou v malém zálivu mezi útesy, dojdete asi za 10 minut. V okolí najdete menší obchůdky, letovisko Faliraki s mnoha restauracemi a bary je vzdáleno asi 15 minut chůze. Do hlavního města lze z hotelu Meropi dojet pravidelnou autobusovou dopravou.

Vybavení

Mezi dvěma budovami oploceného areálu s krásně kvetoucími ibišky je zasazený pěkný bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici bezplatně. Možnost zapojení klimatizace a pronájmu trezoru za poplatek.

Ubytování v hotelu Meropi

Studia pro 2-3 osoby mají obytnou ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu s WC a terasu nebo balkon. Apartmány pro 4 osoby mají navíc oddělenou ložnici, oddělenou přepážkou, jsou vhodné pro ubytování dvou dospělých osob se dvěma dětmi.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze.

Aktuální popis od CK

DoporučeníVelmi příjemný komplex studií a apartmánů v klidné lokalitě, v pěší dostupnosti rušného letoviska Faliraki.Obsazenístudia pro 2 os. : XX studia pro...

MeropiPříjemná, rodinná studia nabízí ubytování na klidném okraji letoviska Faliraki vdostahu 10 minut chůze od písečno-oblázkové pláže. Na známou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.