Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Mike´s House

Hotely na Rhodu: Mike´s House **

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha studií Mike´s House

Mike’s house studia pro 2-3 osoby jsou umístěna v klidném prostředí centra Faliraki. Do úplného středu města lze dojít pohodlně pěšky.Slavné pláže střediska Faliraki jsou v dosahu po cca 10 minutách chůze. Autobusová zastávka je od studií vzdálena pouhých 100 metrů.

Vybavení studií Mike´s House

Mike’s house studia nabízejí ubytování v 32 studiích. V každém studiu je (za poplatek) k dispozici klimatizace. Studia jsou vybavena terasou, příslušenstvím, ledničkou. Některá studia nabízejí na vyžádání kuchyňku. Celý areál, včetně snack baru a bazénu se sluneční terasou je umístěn v rozsáhlé zahradě, která svou atmosférou vybízí k relaxaci a odpočinku. Úschovné boxy za poplatek

Pláž

Pláž je vzdálená 500 metrů od studií Mike’s house.

Sport

U studií Mike´s House je hostům k dispozici bazén. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. V centru letoviska Faliraki nákupní a zábavní možnosti - nespočet barů, taveren, kaváren, diskoték a klubů.

Stravování

dle CK, Bez stravy

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.