Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Miraluna Sea Side

Hotel Miraluna Sea Side nacházející se v letovisku Kiotari na ostrově Rhodos doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů, ale i rodinám s dětmi, pro které je zde vytvořené příjemné zázemí se širokou nabídkou služeb i vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Poloha hotelu Miraluna Sea Side

Hotel Miraluna Sea Side, skládající se z hlavní budovy a 8 přilehlých bungalovů, se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Kiotari, 300 m od nejbližších nákupních možností, 13 km od letoviska Lindos a 60 km od letiště. Hotel Miraluna Sea Side se nachází přímo na pláži.

Vybavení hotelu Miraluna Sea Side

recepce, trezory, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, taverna Dionysos, hlavní bar, snack bar, bar u bazénu, bazény, centrum zdraví (krytý bazén, spa, sauna, jacuzzi, turecké lázně), centrum sportů – aerobik, basketbal, plážový volejbal, kulečník, pétanque, šipky, mini fotbal, mini golf, tenis, volejbal, vodní sporty na pláži, disco club, animace 5 dní v týdnu.

Ubytování

Hotel Miraluna Sea Side nabízí ekonomické dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje až pro 4 osoby, rodinné pokoje až pro 4 osoby se soukromým bazénem a nadstandardní rodinné pokoje až pro 5 osob. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (červenec – srpen), mini barem, mini ledničkou, telefonem, TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, centrum zdraví a některých sportů, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětské bazény, dětské hřiště, dětský aqua club s pirátskou lodí a 2 skluzavkami.

Strava

Dle ck, all inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (10:00 – 21:30), odpolední káva/čaj a zákusky (15:30 – 16:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00), pro rodiny – zmrzlina (10:00 – 18:00), nealkoholické nápoje (10:00 – 23:30), časné večerní dětské menu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.