Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Mitsis Alila

Hotely na Rhodu: Mitsis Alila *****

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mitsis Alila

Luxusní hotel Mitsis Alila se nachází přímo u písčité pláže v letovisku Faliraki, 4 km od jeho centra, 8 km od hlavního města Rhodos a 20 km od letiště. Hotel Mitsis Alila je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Před hotelem je zastávka autobusu.

Vybavení hotelu Mitsis Alila

recepce, směnárna, půjčovna aut, kol a motorek, výtahy, lékař na zavolání, konferenční místnost, TV místnost, internet, wi fi v lobby, hlavní restaurace, řecká restaurace Ellinadiko, italská restaurace, asijská a sushi restaurace, mexická restaurace, řecká ouzeri, pitta koutek, burger restaurace, palačinkárna a znrzlina, hlavní bar, noční bar, champaign bar, vinný bar, plážový bar u bazénu, bazén s mořskou vodou, wellness a spa krytý bazén, jacuzzi, ošetření obličeje, masáže, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, turecké lázně), fitness centrum (po domluvě), mini fotbal, plážový volejbal, vodní pólo, stolní tenis, stolní fotbal, air hokej, kulečník, šipky, herna, vodní sporty na pláži, animace, obchody.

Ubytování

Hotel Mitsis Alila nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, mini ledničkou, LCD SAT TV, trezorem, internetem a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

plážové osušky za vratnou zálohu, trezor, internet, wellness a spa, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětský bazén s mořskou vodou, dětské hřiště, mini club, internet a herní koutek (za poplatek), vysoké židle v restauraci, dětské koupele, ohřívače lahví, chůvičky, nočníky, kočárky, dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle ck, all inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 10:00 americké, 10:00 – 10:30 kontinentální), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (12:00 – 20:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00).

Pláž

Hotel Mitsis Alila leží přímo u pláže.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště, Tobogán, Hlídání, Dětský klub, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Kadeřník, Sauna, Whirlpool, Chladnička, Internet na recepci, Internet na pokoji
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 1x )
oblázková
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.