Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Faliraki Beach Resort

Hotel Mitsis Faliraki Beach Resort s příjemnou atmosférou se nachází v klidné části letoviska Faliraki na ostrově Rhodos hned u dlouhé a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou. Celý areál  je obklopen pečlivě upravenou zahradou, které sahá až k pláži. Centrum letoviska Faliraki, kde jsou možnosti denní i noční zábavy a nákupů, je ve vzdálenosti jen cca 300 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Mitsis Faliraki Beach Resort

hotel Mitsis Faliraki Beach Resort s příjemnou atmosférou se nachází v klidné části letoviska Faliraki hned u dlouhé a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou. Celý areál  je obklopen pečlivě upravenou zahradou, které sahá až k pláži. Centrum letoviska Faliraki, kde jsou možnosti denní i noční zábavy a nákupů, je ve vzdálenosti jen cca 300 m. Hotel je ideální jak pro ty, kteří si chtějí během dovolené odpočinout, stejně tak pro ty, kteří vyhledávají rušný život a netradiční možnosti zábavy. Hotel Mitsis Faliraki Beach Resort se stal nově členem známého hotelového rětězce Mitsis, která vlastní několik hotelů po celém Řecku. U hotelu je zastávka autobusu městské linky, kterou lze cestovat do hlavního města ostrova, cca 15 km. Milovníkům golfu doporučujeme návštěvu 18-ti jamkového hřiště v Afandou, cca 5 km.

Kapacita

hotelový areál Mitsis Faliraki Beach Resort tvoří celkem 310 pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo s bočním výhledem na moře. Boční výhled na moře je za příplatek. Fén je možné vyžádat na recepci hotelu (zdarma). Trezor na recepci (za poplatek cca 20€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, prostorná vstupní hala, 4 výtahy, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/8 minut), vnitřní a venkovní bary, snackbary a kavárny, 2 vnitřní restaurace, venkovní restaurace a taverna. Společenská místnost s TV se satelitním příjmem, místnost na bridge, nákupní pasáž - minimarket, obchůdek se suvenýry, klenotnictví, konferenční sály s moderním vybavením, rozlehlá zahrada, parkoviště.

Stravování

formou PREMIUM ALL INCLUSIVE (viz.popis).

All inclusive

PREMIUM ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: - Snídaně formou švédského stolu (07:00 - 10:00 hodin), pozdní kontinentální snídaně (10:00 - 11:00 hodin), obědy (12:30 - 14:30 hodin) a večeře (19:00 - 21:30 hodin) formou švédského stolu. Večeře bývají 4 x týdně tematické (řecká, italská, čínská a rybí) - U večeří je požadováno společenské oblečení. Restaurace je nekuřácká. - V případě, že je požadována ze strany hotelového hosta časnější snídaně – early breakfast (dříve než v 07:00 hodin) nebo balíček místo oběda je nutno toto objednat na recepci nejpozději do 20:00 hodin předešlého dne - Taverna a la carte – obědy a večeře – v případě zájmu nutno objednat přes hotelovou recepci nejpozději 1 den předem. - Podávané obědy (12:30 – 14:30 hodin) a večeře (19:00 – 21:30 hodin) - Různé druhy snacků a sendvičů po celý den (kromě doby podávání obědů a večeří) v Beach baru na pláži od 10:00 – 18:00 hodin a v hlavním hotelovém baru od 16:30 – 24:00 hodin. V Beach baru je možné též objednat mezinárodní alkoholické nápoje, ty ovšem nejsou zahrnuty v ceně all inclusive. - Zmrzlina pro děti od 10:00 – 19:00 hodin - Nealkoholické (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, čaj aj.) a místní alkoholické nápoje (lehké drinky, koktejly, vodka, rum, whiskey, brandy, gin, točené pivo, domácí víno, aj.) během jídla a po celý den od 10:00 – 24:00 hodin - Odpolední filtrovanou kávu nebo čaj se sušenkami od 16:00 -18.00 hodin - Sportovní aktivity: tenis, basketbal, fitcentrum, stolní tenis, kulečník (za poplatek), stolní hry (některé za poplatek), volejbal, gymnastika, aerobik, vodní gymnastika, mini fotbal a různé hry. - Animační programy - 6 x týdně (10:00 – 12:30 a od 15:45 – 19:30 a 21:00 – pozdě večer) s různými aktivitami a hrami, show, bingo aj. Řecký folklórní večírek s živou hudbou bývá obvykle 1 x za týden. - Miniklub pro děti během dne s různými hrami

Sport a zábava

2 bazény, dětský bazén, brouzdaliště, dětské hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7€/set/den). Dobře vybavené fitcentrum, tenisové kurty, basketbal, stolní tenis – zdarma, kulečník (za poplatek cca 2€/hra), různé hry pro děti (fotbal, ice-hockey – za poplatek cca 1€/hra). Kadeřnictví (kromě neděle).Vodní sporty za pláži (šlapadla, paragliding, loďky, jízda na banánu aj. - za poplatek od cca 10-40€/osoba).

Hlavní výhody hotelu Mitsis Faliraki Beach Resort

3 hlavní výhody hotelu: ideální poloha, dobré podmínky ke koupání, milý personál.

Web

Mitsis Faliraki Beach Resort

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.