Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Grand Hotel

Mitsis Grand Hotel je luxusní hotel na ostrově Rhodos, jehož pohostinnosti využili i takové osobnosti jako např. Margaret Thatcherová, Helmut Kohl, Gregory Peck, Antony Quinn a další známé osobnosti. Hotel se nachází v městě Rhodos, přímo u pláže, od které je oddělen pobřežní komunikací. Hotel Mitsis Grand Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou zařízeny elegantním nábytkem a teplými barvami a jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, 2 telefony (1 v koupelně), trezorem, ledničkou, SAT TV, hudebním programem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost video a DVD přehrávače.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Mitsis Grand Hotel

Mitsis Grand Hotel je luxusní hotel, jehož pohostinnosti využili takové osobnosti jako např. Margaret Thatcherová, Helmut Kohl, Gregory Peck, Antony Quinn a další zn8m0 osobnosti. Hotel se nachází v městě Rhodos, přímo u pláže, od které je oddělen pobřežní komunikací. Vzdálenost do centra města je asi 600 m a od letiště v Rhodu 15 km. Před hotelem je zastávka autobusu.

Ubytování :

Hotel Mitsis Grand Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou zařízeny elegantním nábytkem a teplými barvami a jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, 2 telefony (1 v koupelně), trezorem, ledničkou, SAT TV, hudebním programem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost video a DVD přehrávače. Typy pokojů: 2,2+1,2+2,3,3+1,4

Vybavení hotelu Mitsis Grand Hotel:

recepce, směnárna, konferenční místnosti, wi fi, internetový kout, TV místnost, hlavní restaurace Acandia, řecká restaurace Castelliana, italská restaurace Il Cielo, čínská restaurace, café snack bar Naiades, hlavní bar, bar u bazénu, 2 bazény s mořskou vodou, 1 krytý bazén, tělocvična, sauna, tenisový kurt, vodní sporty na pláži, obchodní arkáda s obchodem se suvenýry a butikem.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, video a DVD přehrávač, tělocvična, sauna, plážové a bazénové osušky za vratnou zálohu, vodní sporty.

Pláž:

Hotel Mitsis Grand Hotel je přes pobřežní komunikaci od oblázkové pláže

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské židle, hlídání dětí za poplatek.

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Obědy: bufetové

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.