Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Montemar Beach

Hotelový komplex Montemar Beach sestávající z přízemních a jednopodlažních budov je vystavěn přímo u pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Cca 200 metrů od hotelu najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lordos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Montemar Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Montemar Beach

Hotelový komplex Montemar Beach sestávající z přízemních a jednopodlažních budov je vystavěn přímo u pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova. Cca 200 metrů od hotelu najdeme menší centrum s několika obchůdky a restauracemi. Samotné středisko Lordos je pak od hotelu vzdáleno cca 2 km. Vybavení hotelu Montemar Beach: Recepce, bazén s terasou na opalování, restaurace, bar a dětské hřiště.  

Pláž

Písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelového komplexu Montemar Beach. Nejvzdálenější pokoje cca 150 metrů od pláže. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (zdarma u hotelu, na vedlejší pláži za poplatek), příjemný stín zajistí také pás vzrostlých stromů.

Vybavení hotelu Montemar Beach

Vstupní hala s recepcí je umístěna v hlavní budově areálu. V rámci celého komplexu, který je rozdělen místní silnicí, jsou k dispozici celkem 2 bazény a dětské brouzdaliště, 3 dětská hřiště, lobby bar, několik barů u bazénů a 3 restaurace.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, klimatizací (1.6. – 30.9.), televizí, lednicí a menším balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, možno i program all inclusive - zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné zákusky během dne, alkoholické nápoje místních značek, nealkoholické nápoje a zmrzlinu.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluJednoduše zařízený hotel. Využívání zařízení hotelu Costa Lindia. Cca 250 od pláže. Polohahotel se nachází v klidné oblasti, v okolí hotelu...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.