Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nausika

Příjemný pětipatrový hotel s rodinnou atmosférou v městské zástavbě cca 80 m od pláže a cca 10 minut chůze od centra města Rhodos.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Nausika

Příjemný pětipatrový hotel Nausika s rodinnou atmosférou v městské zástavbě cca 80 m od pláže a cca 10 minut chůze od centra města.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky je vzdálena cca 80 m od hotelu Nausika (přes silnici). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení hotelu Nausika

K vybavení hotelu Nausika patří menší vstupní hala se směnárnou, výtah, malá restaurace a snack bar s TV. Možnost pou­ží­vat bazén hotelu Agla, který je vzdálen cca 60 m.

Vybavení pokojů

Zrenovované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, novým světlým nábytkem, klimatizací (za poplatek), TV, lednicí a balkonem.

Stravování

Dle zájezdu - rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Fakultativní večeře v nedalekém hotelu Agla.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.