Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Navarone Bay Villas

Vily Navarone Bay Villas zařízené v moderním stylu jsou postaveny na vyvýšeném místě v oblasti Lindos na ostrově Rhodos. Centrum starobylého městečka Lindos, které nabízí velké množství restaurací, taveren, barů a obchůdků, je vzdáleno cca 1,5 km. Vzdálenost od letiště je cca 60 km. Nejbližší pláž se nachází cca 1 km od vily. V okolí se nachází mnoho dalších krásných zátok a pláží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha vil Navarone Bay Villas

Vily Navarone Bay Villas zařízené v moderním stylu jsou postaveny na vyvýšeném místě v oblasti Lindos. Centrum starobylého městečka Lindos, které nabízí velké množství restaurací, taveren, barů a obchůdků, je vzdáleno cca 1,5 km. Vzdálenost od letiště je cca 60 km. Nejbližší pláž se nachází cca 1 km od vily. V okolí se nachází mnoho dalších krásných zátok a pláží.

Ubytování

Privátní vila Navarone Bay Villas s terasou a balkonem, obývacím pokojem a třemi ložnicemi. Všechny prostory vily jsou klimatizovány (klimatizace zdarma). Elegantně zařízený obývací pokoj vybavený TV/SAT, DVD přehrávačem, kuchyňský kout s chladničkou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a pračkou, možnost využití přenosného zahradního grilu, tři ložnice, 2 koupelny, balkon a terasa s posezením a s přímým vstupem do bazénu.

Doporučení

Luxusní vily Navarone Bay Villas umístěné na nádherném místě s překrásným výhledem na moře a na okolí zaručují strávení jedinečné a ničím nerušené dovolené.

Pláž

Krásná písečná pláž je vzdálena cca 1 km. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. V okolí se nachází mnoho dalších krásných (převážně písečných) pláží.

Stravování

Bez stravy.

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.