Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Niriides

Příjemný hotel skládající se z několika dvoupatrových budov leží na ostrově Rhodos v klidnějším prostředí nedaleko centra střediska, vzdáleného cca 100 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Niriides , budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Niriides

Příjemný hotel Niriides skládající se z několika dvoupatrových budov leží v klidnějším prostředí nedaleko centra střediska, vzdáleného cca 100 m.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je od hotelu Niriides vzdálena cca 450 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Niriides

Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, bazén s terasou na opalování, snack bar u bazénu, TV kout a obchod se suvenýry.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, lednicí, TV, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací – v provozu v urč. hodinách a pouze v období 1.7.–15.9.), telefonem a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu.

Aktuální popis od CK

DestinaceNejvětší ze souostroví Dodekanese a čtvrtý největší z řeckých ostrovů, ostrov Rhodos, je opředen desítkami starých mýtů. Jeden z nich vás bude lákat...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.