Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nirvana Beach

Hotel Nirvana Beach se nachází kousek od pláže v letovisku Theologos, cca 200 m od jeho centra se spoustou obchodů, barů, restaurací a kaváren, 7 km od letiště na ostrově Rhodos a 18 km od centra Rhodu. Hotel je vybaven i pro osoby na vozíku. Hotel Nirvana Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, individuální klimatizací, rádiem a telefonem. Na vyžádání za poplatek TV, mini lednička a klimatizace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nirvana Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Hotel Nirvana Beach - ubytování

Hotel Nirvana Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, individuální klimatizací, rádiem a telefonem. Na vyžádání za poplatek TV, mini lednička a klimatizace.

Poloha:

Hotel Nirvana Beach se nachází kousek od pláže v letovisku Theologos, cca 200 m od jeho centra se spoustou obchodů, barů, restaurací a kaváren, 7 km od letiště v Rhodu a 18 km od centra Rhodu. Hotel je vybaven i pro osoby na vozíku.

Vybavení:

recepce, trezory, směnárna, společenská místnost se SAT TV, restaurace, bar, snack bar, bazén, tenis, stolní tenis, kulečník, fotbalové hřiště (1500 m od hotelu), vodní sporty na pláži.

Pláž u hotelu Nirvana Beach

Hotel je cca 50 m od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, TV, mini lednička, kulečník, vodní sporty.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 09:30), obědy (12:30 – 14:30), večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (15:00 – 16:15), odpolední čaj/káva (17:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 23:30).

Hotel Nirvana Beach na webu

Hotel Nirvana Beach

Aktuální popis od CK

Poloha a popisCLEVER HOTEL 3* - Hotel je situován uprostřed kvetoucí udržované zahrady, v klidnější části letoviska Theologos. Centrum s obchody a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.