Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Olive Garden

Hotely na Rhodu: Olive Garden ***

Středisko: Lardos - středisko, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Olive Garden

Hotel Olive Garden má ideální polohu v klidném místě ostrova Rhodos nedaleko Lardosu (cca 1,5 km), 50 m od zastávky busu (spojení do města Rhodos cca každých 30 min.).

Pláž

Pláž je  cca 350 m od hotelu Olive Garden

Vybavení hotelu Olive Garden

menší renovovaný hotel – recepce, restaurace, snack bar, bar u bazénu, bazén se sladkou vodou, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), minimarket, herna (biliár, stolní fotbal), internetový koutek, veliká zahrada, parkoviště.

Služby

internet.

Ubytování

moderní renovované klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), TV, telefonem, ledničkou, balkonem/terasou. Klimatizace v období 15.07.–31.08. je v Olive Garden bez poplatku.

Děti

dětský bazén.

All inclusive

plná penze formou bufetu vč. nápojů (rozlévané pivo, víno, nealkoholické nápoje), lehké občerstvení během dne a lokální alkoholické a nealkoholické nápoje.

Doporučení pro Olive Garden

Menší renovovaný hotel v klidném prostředí nedaleko pláže pro klidnou relaxační dovolenou.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.