Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Sun

Hotel Olympia Sun postavený v roce 2002 leží v klidné části letoviska Faliraki, známého zábavního rušného střediska na Rhodosu, od jehož centra je hotel vzdálený asi 800 metrů. Písečno-oblázková pláž je od hotelu Olympia Sun  vzdálená asi 400 metrů. Pláže v letovisku Faliraki patří k nejhezčím a nejdelším plážím na Rhodosu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Olympia Sun

Hotel Olympia Sun se nachází v jednom z nejživějších letovisek ostrova, Faliraki, které se nachází na severovýchodním pobřeží, asi 15 km od centra města Rhodos, 1 km od centra Faliraki, 5 km od lázní Kalithea a 15 km od letiště v Rhodu. Spojení s hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava, zastávka je vzdálená od hotelu asi 400 metrů. Ve Faliraki je spousta obchodů, restaurací, kaváren, barů a nočních klubů.

Popis a vybavení hotelu Olympia Sun

Hotel Olympia Sun byl postaven v roce 2002 a nachází se v klidné části letoviska. Je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Skládá se z hlavní budovy a 4 přilehlých budov. V hotelu Olympia Sun se nachází recepce, trezory, wi fi v recepci, internetový kout, restaurace, bar u bazénu, bazén, plážový volejbal, malé hřiště.

Ubytování

Hotel Olympia Sun nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky v přilehlé budově a apartmány až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. - 18.9.), TV, ledničkou.Klimatizace, trezor a internet za poplatek.

Pro děti

dětský bazén s dětskou klouzačkou, dětský mini club.

Sport a zábava

V hotelu Olympia Sun je animačný program a karaoke show. Ve Faliraki je spousta obchodů, restaurací, kaváren, barů a nočních klubů. Velká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Pláž

Hotel Olympia Sun leží cca 400 m od písečno-oblázkových pláže.  Letovisko Faliraki má jedny z nejhezčích a nejdelších pláží o délce kolem 7 km. Pláž Faliraki byla oceněna modrou vlajkou za čistotu vody i pláže a toto ocenění obdržela již podesáté v řadě. Na pláži je velká nabídka vodních sportů od vodního lyžování po bungee jumping. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:15 - 09:45), bufetové obědy (12:00 - 14:00), bufetové večeře (19:30 - 21:15), odpolední občerstvení (17:00 - 17:30), místní alkoholické (12:00 - 15:30 a 18:00 - 22:30) a nealkoholické nápoje (10:30 - 00:30). V hotelu není možnost obědových balíčků.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od