Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympic Palace

Klasický, postupně renovovaný rozlehlý hotelový komplex Olympic Palace je zasazený v zeleni střediska Ixia, od pláže je pouze přes silnici, v okolí je řada kaváren, restaurací, barů, klubů a obchůdků, do hlavního města Rhodos je to jen 5 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Olympic Palace

Klasický, postupně renovovaný rozlehlý hotelový komplex Olympic Palace je zasazený v zeleni, od pláže je pouze přes silnici, v okolí je řada kaváren, restaurací, barů, klubů a obchůdků, do hlavního města Rhodos je to jen 5 km.

Pláž

Hotel Olympic Palace je cca 50 m od oblázkovo-písečné pláže (přes silnici)

Vybavení hotelu Olympic Palace

vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, 4 konferenční místnosti, 2 venkovní bazény (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), bazén pro děti, vnitřní bazén, WiFi v lobby (za poplatek), diskotéka, parkoviště, internetová kavárna, amfiteátr, posilovna, sauna, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, animační programy.

Služby

internet, vodní sporty na pláži (windsurfing, Jet Ski, plážový volejbal), v blízkosti hotelu – jízda na koni, potápění, jachtaření.

Ubytování v hotelu Olympic Palace

standardní klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, připojení k internetu, telefon, minibar, vybavení na přípravu kávy/čaje, trezor, balkon/terasa; renovované superior pokoje – na vyžádání; junior suity – prostornější renovované s obývací částí a výhledem na moře; suity s výhledem na moře – prostornější, renovované, s oddělenou ložnicí (přistýlky v obývacím pokoji – sofa).

Děti

dětský bazén, miniklub, hřiště, animační programy.

Doporučení

Pro milovníky rušného letoviska Ixia podél hlavní komunikace vedoucí po pobřeží do hlavního města Rhodosu – ideálně dostupného taxíkem nebo místním busem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.