Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Olympos Beach

Hotely na Rhodu: Olympos Beach ****

Středisko: Faliraki, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Olympos Beach

Hotelový komplex Olympos Beach leží přímo u krásné široké písčito oblázkové pláže Olympos, na které jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Hotel svým hostům nabízí dva bazény, dětský bazén a tobogán ležící v hotelové zahradě, kde se nacházejí i dva tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště. Animační program nabízí spoustu zábavy pro dospělé i děti jak během dne (jako například vodní aerobic, hry v bazénu, šipky atd.), tak i ve večerních hodinách, kdy si můžete po předchozí rezervaci dát i večeři v taverně Mistras u bazénu a vychutnat si tak příjemný večer v řeckém stylu. Přímo u hotelu se nachází nákupní centrum se spoustou obchůdků, barů a taveren. Golfové hřiště Afandou je od hotelu vzdáleno asi 5 km. Hotel Olympos Beach doporučujeme všem, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou v hotelu s příjemnou atmosférou a krásnou pláží. Doporučujeme ho jak párům či jednotlivcům, tak i rodinám s dětmi.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 25 km - vzdálenost od centra 2,5 km (Faliraki) 12 km (Rhodos) - nákupní možnosti 50 m

Ubytování v Olympos Beach:

- centrální klimatizace (15.6. - 15.9.) - telefon, lednička, balkon - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - rodinný pokoj - jeden větší pokoj

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - restaurace s obsluhou - grill restaurace / bar u pláže (není součástí all inclusive) - bar / snack bar u bazénu - Cocktail bar - minimarket - 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén, skluzavka - dětské hřiště - televizní místnost - internetový koutek (za poplatek)

Pláž u Olympos Beach:

- písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky zdarma

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační programy - večerní programy - 2 tenisové kurty - plážový volejbal, stolní tenis

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- biliár - Wellness a SPA centrum

Možnosti stravování:

- All Inclusive 10:00 - 01:00. All inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, kontinentální brzké a pozdní snídaně, lehké občerstvení během dne, zmrzlinu pro děti (v časech určených hotelem), odpolední kávu nebo čaj a zákusek, večeři v restauraci a la carte (po předchozí rezervaci), neomezené množství místních rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 2x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 2x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 2x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 2x )
Ano
Vybavení pro děti ( 2x )
Hriště, Tobogán, Dětské programy, Dětský klub
Vybavení ubytování - je zde i ( 2x )
Taverna, Bar, Restaurace, Terasa, Bazén, Chladnička, Internet na recepci, Zahrada
Nejbližší pláž ( 2x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 2x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 1x )
oblázková
Služby na pláži a její vybavení ( 2x )
Taverna, Občerstvení, Slunečníky, Lehátka, Vodní sporty a zábava, Stromy / možnost stínu, Plavčík / dohled

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.