Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pefkos Garden

Příjemný rodinný hotel Pefkos Garden s bazénem se nachází na ostrově Rhodos v klidném prostředí letoviska Pefki. Rozprostírá se na mírném kopci v rozkvetlé zahradě. Součástí hotelu Pefkos Garden je recepce, restaurace, snack bar, poool bar, televizní místnost, venkovní a dětský bazén se slunečníky a lehátky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Pefkos garden

Příjemný rodinný hotel Pefkos Garden s bazénem se nachází v klidném prostředí letoviska Pefkos. Rozprostírá se na mírném kopci v rozkvetlé zahradě. Od krásné písčito-oblázkové pláže  je vzdálen 300 m a od centra letoviska 200 m. Součástí hotelu Pefkos Garden je  recepce, restaurace, snack bar, poool bar, televizní místnost, venkovní a dětský bazén se slunečníky a lehátky.

Sportovní zázemí hotelu:

stolní tenis, šipky-zdarma, biliard, tenisové kurty. Na centrální pláži je možnost vodních sportů.

Ubytování:

2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za příplatek 6 € /den), TV, minibar, balkon nebo terasu.

Stravování

Dle zájezdu a CK, možno ALL INCLUSIVE (do 24:00 h) - snídaně, obědy, večeře a občerstvení během dne, alkoholické nápoje místní výroby a nealkoholické nápoje.

Proč si vybrat hotel Pefkos Garden?

  • klidné a příjemné prostředí
  • sportovní vyžití, vodní sporty
Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.