Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pegasus

Hotelový areál vystavěný na ostrově Rhodos v zahradě je umístěn přímo na pláži v hotelové zóně střediska Faliraki, jehož živé centrum je vzdáleno cca 2 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pegasus, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Pegasus

Hotelový areál Pegasus vystavěný v zahradě je umístěn přímo na pláži v hotelové zóně střediska Faliraki, jehož živé centrum je vzdáleno cca 2 km.

Pláž

Dlouhá a široká pláž pokrytá pískem a oblázky se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Hotel Pegasus poskytuje plážové ručníky zdarma.

Vybavení hotelu Pegasus

Recepce, výtahy, lobby bar, internet (za poplatek), Wi-Fi na recepci zdarma, butik, minimarket, zlatnictví, restaurace, snack bar, bazén s terasou na opalování, dětský bazén, sauna (za poplatek), dětské hřiště a menší tobogán pro děti.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, TV, lednicí, telefonem, klimatizací (v provozu pouze v určitých hodinách v období 15.6.-15.9.), trezorem (z poplatek) a balkonem nebo terasou. Pokoje jsou situované do vnitrozemí. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek.

Stravování

Dle zájezdu - v hotelové restauraci Pegasus jsou podávány polopenze formou bufetu. Fakultativně all inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.