Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Princess Adriana

Hotely na Rhodu: Princess Adriana *****

Středisko: Kiotari, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha Hotelu Princess Adriana

Moderní hotelový Princess Adriana areál otevřený v roce 2012 je tvořen několika budovami vystavěnými okolo rozlehlého bazénu v letovisku Kiotari. V okolí hotelu Princess Adriana najdeme další hotelové resorty, případně několik obchůdků. Město Rhodos je vzdáleno cca 60 kilometrů.

Vybavení hotelu Princess Adriana

Rozlehlá vstupní hala s recepcí, lobby bar, zlatnictví, výtahy, hlavní restaurace, a´la carte restaurace, snack bar, bar u bazénu, VIP bar (není v rámci all inclusive), rozlehlý bazén, slunečníky a lehátka k dispozici zdarma, dětský bazén, minimarket, internetový koutek (za poplatek), kadeřnictví a konferenční místnost.

Pokoje

Hotel Princess Adriana nabízí moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, trezorem, klimatizací, TV-SAT, minibarem, vysoušečem vlasů, rádiem, telefonem, WIFI připojením za poplatek, balkonem nebo terasou.

Pláž

Písečná pláž s oblázky se nachází cca 200 metrů od hotelu. Pláž je přístupná podchodem pod silnicí. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma, osušky oproti depozitu.

Sport a zábava

Tenis (osvětlení za poplatek), hřiště na malý fotbal, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, animační programy, sauna, fitness, vířivka, masáže (za poplatek).

Stravování dle CK

All inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a neznačkové alkoholické nápoje. 1x týdně možnost večeře v a´la carte restauraci po předchozí rezervaci.

Tipy pro správnou volbu

moderní hotel | pro náročné | prostorný bazén s fontánou

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.