Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess Flora

Příjemný jednoduchý hotel rodinného typu je situován na ostrově Rhodos přibližně 3 km od vesnice Kallithea a 400 m od pláže. Pláž je přístupná přes místní komunikaci. K pramenům bývalých termálních lázní je to 2 km a do hlavního města ostrova Rhodos 3 km. Město Rhodos láká návštěvníky velkým množstvím historických památek a nabízí zábavu všeho druhu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Princess Flora

Příjemný jednoduchý hotel Princess Flora rodinného typu je situován přibližně 3 km od vesnice Kallithea a 400 m od pláže. Pláž je přístupná přes místní komunikaci. K pramenům bývalých termálních lázní je to 2 km a do hlavního města ostrova Rhodos 3 km. Město Rhodos láká návštěvníky velkým množstvím historických památek a nabízí zábavu všeho druhu.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 400 m - vzdálenost od letiště 55 km - vzdálenost od centra 9 km - nákupní možnosti 2 km

Ubytování v hotelu Princess Flora:

- klimatizace za poplatek, telefon - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC), trezor za poplatek - balkon nebo terasa - studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - klimatizace za poplatek, telefon - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC) - trezor za poplatek - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - bar, snack bar, minimarket - připojení k internetu, dětský bazén, dětské hřiště - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u Princess Flora:

- písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy - basketbal

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- videohry - kulečník - tenisový kurt

Možnosti stravování:

- snídaně formou bufetu - večeře formou bufetu

- All inclusive: od 10:30 do 24:00. All inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, lehké obědy a večeře formou bufetu, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.