Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rainbow

Městský hotel Rainbow s příjemnou atmosférou s historickým centrem města Rhodos na dosah je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje rodinami až po samostatné páry. Klienti ocení nejen služby ale také možnosti vyžití a nákupů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Rainbow

Ve městě Rhodos, cca 900 m od jeho historického centra, byl postaven hotel Rainbow. Sestává z třípatrové budovy, přičemž v jeho areálu najdete i bazén s fontánkou. Od pláže a přístavu Zephyros ho dělí asi 400 m. Jeho skvělá poloha umožňuje prožít nejen pohodovou odpočinkovou dovolenou, ale zároveň dává možnost zažít noční život a poznávání historických památek. Letiště je v dosahu cca 15 km.

Vybavení hotelu Rainbow

Recepce * trezor na recepci (za poplatek) * venkovní bazén s fontánou * sluneční terasa * slunečníky a lehátka u bazénu * snack bar u bazénu * restaurace * hlavní bar * WiFi (za poplatek) * parkoviště.

Vybavení pokojů

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky * klimatizace (za poplatek) * mini lednička * TV * telefon * koupelna / WC * balkon

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Pláž

Písčito-oblázková cca 400 m.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.