Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Reni studia

Příjemná Studia Reni se najdete v blízkosti živého centra letoviska Faliraki na ostrově Rhodos. Studia jsou ideální pro strávení příjemné dovolené. Díky skvělé pozici můžeme tento objekt doporučit všem věkovým kategoriím. Písečná pláž s pozvolným vstupem je od nich vzdálena cca 50 m. Studia Reni jsou umístěna v zeleni a v nedalekém hotelu Faliraki Beach**** lze využívat i bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Reni

Studia Reni se nacházejí v blízkosti živého centra letoviska Faliraki na ostrově Rhodos. Písečná pláž s pozvolným vstupem je od nich vzdálena cca 50 m. Studia jsou umístěna v zeleni a v nedalekém hotelu Faliraki Beach**** lze využívat bazén. Studia jsou ideální pro strávení příjemné dovolené. Díky skvělé pozici můžeme tento objekt doporučit všem věkovým kategoriím.

Ubytování

studia pro 2 os./možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, kuch. kout (lednička a vařič), varná konvice, klimatizace (příplatek), balkon, vlastní stravování, možnost dokoupení snídaní, obědů i večeře - na místě, doporučujeme návštěvu místních taveren

Sport a vybavení

  • sejf (poplatek)
  • klimatizace (poplatek)
  • venkovní bazén - v hotelu Faliraki Beach****
  • bar u pláže - klienti ubytovaní ve studiích Reni mají možnost využití 10 % slevy
  • dětské hřiště ( cca 100 m)
  • velký aquapark (cca 1 km)
  • vodní sporty (na pláži)
  • večerní zábava (centrum cca 200 m)

Proč právě Studia Reni

vynikající poloha, pokoje až  pro 4 osoby, vhodné pro rodiny s dětmi, aktivní dovolená, výhodná cena.

Vzdálenosti

Písečná pláž cca 50 m, centrum cca 200 m, letiště 16 km.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.