Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rhodian Sun

Jednoduchý hotel  Rhodian Sun pro nenáročné se nachází nedaleko pláže v letovisku Theologos na ostrově Rhodos. Hotel je dobrým tipem pro méně náročnou klientelu vyhledávající ubytování v klidném prostředí blízko pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rhodian Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Rhodian Sun

Jednoduchý hotel pro nenáročné se nachází nedaleko štěrkovo-kamenité pláže v letovisku Theologos (Tholos), v blízkosti Údolí motýlů, 15 km od hlavního města Rhodos a 2,5 km od letiště. V blízkosti hotelu Rhodian Sun je zastávka autobusu. Doporučujeme boty na pláž a do vody.

Vybavení hotelu Rhodian Sun

Recepce, wi fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, bar, bazén.

Ubytování

Hotel Rhodian Sun nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou WC, klimatizací, trezorem, telefonem a balkónem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén.

Strava

Dle c, polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), servírované večeře (19:00 – 22:00). Light all inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), servírované obědy (12:00 – 14:30), servírované večeře (19:00 – 22:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje servírovány k jídlům. Jedná se o lehkou verzi all inclusive, kdy jde spíše o plnou penzi s nápoji.

Pláž

Hotel Rhodian Sun je cca 600 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.