Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rhodian Sun

Jednoduchý hotel  Rhodian Sun pro nenáročné se nachází nedaleko pláže v letovisku Theologos na ostrově Rhodos. Hotel je dobrým tipem pro méně náročnou klientelu vyhledávající ubytování v klidném prostředí blízko pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha Rhodian Sun

Jednoduchý hotel pro nenáročné se nachází nedaleko štěrkovo-kamenité pláže v letovisku Theologos (Tholos), v blízkosti Údolí motýlů, 15 km od hlavního města Rhodos a 2,5 km od letiště. V blízkosti hotelu Rhodian Sun je zastávka autobusu. Doporučujeme boty na pláž a do vody.

Vybavení hotelu Rhodian Sun

Recepce, wi fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, bar, bazén.

Ubytování

Hotel Rhodian Sun nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou WC, klimatizací, trezorem, telefonem a balkónem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén.

Strava

Dle c, polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), servírované večeře (19:00 – 22:00). Light all inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), servírované obědy (12:00 – 14:30), servírované večeře (19:00 – 22:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje servírovány k jídlům. Jedná se o lehkou verzi all inclusive, kdy jde spíše o plnou penzi s nápoji.

Pláž

Hotel Rhodian Sun je cca 600 m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.