Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Rhodos Amathus Beach

Hotely na Rhodu: Rhodos Amathus Beach *****

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Rhodos Amathus Beach

Hotel Rhodos Amathus Beach se nachází na severozápadním pobřeží, přímo u písečno-oblázkové pláže, pouze cca 4 km od hlavního města ostrova Rhodos a cca 10 km od letiště.

Ubytování

Velmi pěkně a vkusně zařízené pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana/sprchový kout, WC), centrální klimatizací zdarma, minibarem, TV/SAT a trezorem. Možnost jedné přistýlky. Zá příplatek rodinné pokoje.

Vybavení

V hlavní budově Rhodos Amathus Beach je vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi, restaurace, bary, TV místnost, venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, společenská místnost, konferenční prostory, herna, dětské hřiště, miniklub, hlídaní dětí, minimarket, kadeřník, prádelna, sauna, jacuzzi, stolní tenis, fitness, aerobik, gymnastika, půjčovna kol, tenisové kurty, SPA centrum - masáže, parní lázně.

Doporučení

Luxusní hotelový komplex Rhodos Amathus Beach s atraktivní polohou v blízkosti rhodského starého města uspokojí i náročné klienty. Výhodou je kvalitně vybavené SPA centrum.

Pláž

Hotel Rhodos Amathus Beach se nachází přímo u písečno-oblázkové pláže ( na pláž hotelovým podchodem). Lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek- windsurfing, potápění, vodní lyžování, parasailing.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů nebo večeří.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.