Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rhodos Amathus Beach

Luxusní hotelový komplex s atraktivní polohou v blízkosti starého města Rhodos uspokojí i náročné klienty. Výhodou je kvalitně vybavené SPA centrum.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Rhodos Amathus Beach

Hotel Rhodos Amathus Beach se nachází na severozápadním pobřeží, přímo u písečno-oblázkové pláže, pouze cca 4 km od hlavního města ostrova Rhodos a cca 10 km od letiště.

Ubytování

Velmi pěkně a vkusně zařízené pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana/sprchový kout, WC), centrální klimatizací zdarma, minibarem, TV/SAT a trezorem. Možnost jedné přistýlky. Zá příplatek rodinné pokoje.

Vybavení

V hlavní budově Rhodos Amathus Beach je vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi, restaurace, bary, TV místnost, venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, společenská místnost, konferenční prostory, herna, dětské hřiště, miniklub, hlídaní dětí, minimarket, kadeřník, prádelna, sauna, jacuzzi, stolní tenis, fitness, aerobik, gymnastika, půjčovna kol, tenisové kurty, SPA centrum - masáže, parní lázně.

Doporučení

Luxusní hotelový komplex Rhodos Amathus Beach s atraktivní polohou v blízkosti rhodského starého města uspokojí i náročné klienty. Výhodou je kvalitně vybavené SPA centrum.

Pláž

Hotel Rhodos Amathus Beach se nachází přímo u písečno-oblázkové pláže ( na pláž hotelovým podchodem). Lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek- windsurfing, potápění, vodní lyžování, parasailing.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů nebo večeří.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od