Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rhodos Beach

Hotel Rhodos Beach se nachází pouze přes místní komunikaci od pláže v městě Rhodos. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Hotel Rhodos beach se dělí o některé své služby se sousedním sesterským hotelem Belvedere.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Rhodos Beach

Hotel Rhodos Beach se nachází pouze přes místní komunikaci od pláže v městě Rhodos (možnost podchodu pod silnicí), 10-15 min chůze od jeho centra, 12 km od letiště v Rhodu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Hotel se dělí o některé své služby se sousedním sesterským hotelem Belvedere (např. 3x týdně večerní zábava).

Vybavení hotelu Rhodos Beach

recepce, směnárna, 2 výtahy, TV místnost, internet (v hotelu Belvedere), snídaňová místnost, snack bar u bazénu, cocktail bar, 2 bazény, tenis (v hotelu Belvedere), mini market.

Ubytování

Hotel Rhodos Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem do zahrady nebo na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, hudbou, ledničkou, SAT TV, trezorem a balkónem. Klimatizace a trezor za poplatek (dle CK).

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Strava

dle CK, Snídaně: bufetové snídaně07:00 – 09:30). Polopenze: bufetové snídaně07:00 – 09:30), bufetové večeře v hotelu Belvedere (18:30 – 21:00).

Pláž

Hotel leží přes místní komunikaci od pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.