Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Rhodos Palace

Hotely na Rhodu: Rhodos Palace *****

Středisko: Ixia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Rhodos Palace

Tento moderně zařízený hotelový komplex Rhodos Palace s upravenou zahradou se nachází na Rhodu v zálivu, 50 m od písečno-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky za poplatek) v letovisku Ixia, jen 3 km od historického centra hlavního města Rhodos a cca 12 km od letiště.

Doporučení

Luxusní hotel Rhodos Palace s nádherným panoramatickým výhledem na Egejské moře v blízkosti pláže uspokojí i náročné klienty.

Ubytování

Luxusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) mají klimatizaci zdarma a jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení hotelu Rhodos Palace

Prostorná vstupní hala s recepcí, trezor v recepci, výtahy, několik specializovaných restaurací, bary, dva venkovní bazény, lehátka a slunečníky zdarma, dětský bazén, vnitřní bazén, sluneční terasa, restaurace u bazénu, internetová kavárna, tenisové kurty, stolní tenis, bridge, biliard, fitness, sauna, jacuzzi, dětský miniklub, hřiště, centrum her, hotel pořádá animační programy a klasické řecké večery. Dále nabízí minimarket, obchod se suvenýry, půjčovnu aut a kol, novinový stánek, k dispozici je lékař.

Stravování

Dle zájezdu - možno polopenze. Snídaně a večeře se podává formou bufetu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.