Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Semiramis

Nově zrekonstruovaný městský moderní hotel Semiramis s příjemnou přátelskou atmosférou se nachází v klidném prostředí na západním pobřeží hlavního města Rhodos. Centrum letoviska a památky starého města Rhodos - staré město jsou vzdáleny cca 10 – 15 minut chůze. Vodní sporty jsou ve vzdálenosti cca 1km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Semiramis

nově zrekonstruovaný městský moderní hotel Semiramis s příjemnou přátelskou atmosférou se nachází v klidném prostředí na západním pobřeží hlavního města Rhodos. Centrum letoviska a památky starého města Rhodos - staré město jsou vzdáleny cca 10 – 15 minut chůze. Vodní sporty jsou ve vzdálenosti cca 1km.

Kapacita hotelu Semiramis

tento pětipatrový hotel má 120 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou s malou vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a rádiem a balkónem s výhledem na moře, bazén nebo letovisko. Výhled na moře je za příplatek (u pokojů pro 3 osoby je možný jen výhled na letovisko). Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Trezor na recepci (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, prostorná vstupní hala s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek (za poplatek cca 3€/20 minut), salónek s vnitřním barem, bar na terase a u bazénu, vnitřní restaurace, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Sport a zábava

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 8€/set/den). Na městské organizované pláži (cca 1km) lze provozovat různé druhy vodních sportů (za poplatek).

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 120m a je k dosažení přes silnici.

Hlavní výhody hotelu Semiramis

3 hlavní výhody hotelu: nově zrekonstruovaný hotel, skvělá kuchyně, příjemná atmosféra.

Web

Semiramis

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.