Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Apollo Blue

Hotel Sentido Apollo Blue se nachází přímo na písečné pláži na ostrově Rhodos. Centrum letoviska Faliraki s možnostmi nakupování a nepřeberným množstvím barů a restaurací je vzdáleno cca 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Sentido Apollo Blue:

Hotel Sentido Apollo Blue se nachází přímo na písečné pláži na ostrově Rhodos. Centrum letoviska Faliraki s možnostmi nakupování a nepřeberným množstvím barů a restaurací je vzdáleno cca 500 m.

Vybavení:

Nový luxusní hotel Sentido Apollo Blue disponuje celkem 154 pokoji na 3 podlažích. Dále přijímací hala s recepcí, 4 výtahy, restaurace, a-la-carte restaurace (jen pro obědy), WiFi v lobby (za poplatek), společenská místnost, společenská místnost s TV, bary, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, kavárna a krytý bazén. Ve venkovním areálu naleznete 3 bazény, opalovací terasu s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Nechybí ani bar. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. WELLNESS tip : Spa centrum - za poplatek různé druhy masáží, sauna, vířivka a parní lázeň.

Sport a zábava:

Stolní tenis, fitness. Za poplatek: 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem, masáže, sauna, parní lázeň, vířivka, biliár. Pro děti : Samostatný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 4 do 10 let).

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Komfortně zařízeny. Vana, sprcha, WC, klimatizace, fén, dlažba, satelitní TV, trezor, chladnička, telefon, konvice pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Strana do zahrady. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Junior suite (A2D): Se společným bazénem. Vana, sprcha, WC, klimatizace, fén, dlažba, satelitní TV, trezor, chladnička, telefon, konvice pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Junior suite (A2E): Se soukromým bazénem. Rozloha pokoje 35 m2. Vana, sprcha, WC, klimatizace, fén, dlažba, satelitní TV, trezor, chladnička, telefon, konvice pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Strana do zahrady. Junior suite superior (A2F): Se společným bazénem, rozloha 45 m2. Vana, sprcha, WC, klimatizace, fén, dlažba, satelitní TV, trezor, chladnička, telefon, konvice pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Zábava:

Zábavní program. Živá hudba. Bohatá nabídka města Faliraki.

Stravování :

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tématický večer.

ALL inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 12:00 hod. a od 15:00 hod. do 18:00 hod. Káva, čaj, zmrzlina a koláče od 12:00 hod. do 21:00 hod. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Stránky hotelu

Sentido Apollo Blue

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.