Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Lindos Bay

Tento oblíbený hotel s pohodlnými pokoji s moderním vybavením a vynikajícími službami leží přímo na široké, mírně se svažující oblázkovo-písečné pláži. Město Lindos s mnoha obchody, restauracemi a bary leží cca 3,5 km. Je to vkusně a komfortně zařízený hotel ve středomořském stylu, který nabízí svým hostům veškeré vybavení pro odpočinkovou dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Sentido Lindos Bay

Tento oblíbený hotel s pohodlnými pokoji s moderním vybavením a vynikajícími službami leží přímo na široké, mírně se svažující oblázkovo-písečné pláži. Město Lindos s mnoha obchody, restauracemi a bary leží cca 3,5 km.

Vybavení hotelu Sentido Lindos Bay

Hotel Sentido Lindos Bay je vkusně a komfortně zařízený hotel ve středomořském stylu, který  nabízí svým hostům veškeré vybavení pro odpočinkovou dovolenou. K vybavení hotelu patří klimatizovaná hlavní restaurace, venkovní a-la-carte restaurace 'Zefyros', v blízkosti pláže a-la-carte restaurace 'Ostrako', 2 bary, internetový koutek, WiFi zdarma v lobby, kadeřnictví, minimarket a výtahy. Venkovní areál s velkým bazénem a samostatný dětský bazén. Lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži jsou zdarma, osušky na kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje: moderně vybavené, s telefonem, internetem (za poplatek), trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (červen-září, po hodinách), župany, fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem, strana do hor. Při příjezdu na pokoji ovoce a láhev vody.

Sport a zábava

Příležitostné živá hudba, 1x týdně řecký večer (za poplatek). Basketbal, plážový volejbal, fitness, tenis, stolní tenis. Za poplatek: fitness, vodní sporty na pláži. Wellness: krytý bazén. Za poplatek: moderní lázně s hammam, vířivkou, masážemi a různými kosmetickými procedurami.

Rodina a Děti

Samostatný dětský bazén.

Stravování

dle CK, Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Pláž

Hotel Sentido Lindos Bay leží přímo na široké, mírně se svažující oblázkovo-písečné pláži

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.