Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Sentido Nautica Blue

Hotely na Rhodu: Sentido Nautica Blue ****

Středisko: Theologos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sentido Nautica Blue:

Přímo na 400 m dlouhé oblázkovo - kamenité pláži. Oblázkovo - písečná pláž je vzdálená cca 200 m. Doporučujeme boty do vody. Místo je ideální pro windsurfing a také pro všechny, kteří hledají klid a relaxaci. Podél hlavní ulice naleznete obchody, kavárny a bary. Centrum města cca 1 km.

Vybavení:

Tento nový a velmi vkusně zařízený resort Sentido Nautica Blue se skládá z několika jedno a dvoupodlažních budov s ubytovací kapacitou 255 pokojů. Přijímací hala s recepcí, restaurace, snack bar, kavárna, a-la-carte restaurace, amfiteátr a minimarket. V krásné zahradě naleznete bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži. Destinace: Rhodos

Sport a zábava:

Fitness, tenisový kurt, stolní tenis a basketbal. Za poplatek: půjčovna kol a různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Samostatný dětský bazén a miniklub. WELLNESS tip : Vyhřívaný krytý bazén. Spa Blue - sauna, různé druhy masáží, parní lázeň, péče o tělo a obličej, manikúra, pedikúra.

Ubytování v hotelu Sentido Nautica Blue:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Vkusně zařízené s vanou, sprchou, WC, individuální klimatizací, fénem, dlažbou, trezorem k pronajmutí, telefonem, satelitní TV, WiFi (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Strana k moři. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), ovšem ne na straně k moři. Dvoulůžkové pokoje (A2B): Prostornější, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Junior suite (A2C): Ložnice a obývací pokoj. S vanou, sprchou, WC, individuální klimatizací, fénem, dlažbou, trezorem k pronajmutí, telefonem, satelitní TV, WiFi (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Junior suite (A2D/A3D): Stejné vybavení jako junior suite (A2C), navíc soukromý bazén a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Zábava: Animační program (hry, kabaret, show).

Stravování :

Dle zájezdu, All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 02:00 hod. Snacky od 10:00 hod. do 11:30 hod., od 15:00 hod. do 16:30 hod. a od 22:00 hod. do 23:00 hod. Zmrzlina pro děti od 11:00 hod. do 12:00 hod. a od 15:00 hod. do 16:00 hod. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Stránky hotelu

Sentido Nautica Blue

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 2x )
Ucházející
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Ucházející
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 2x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 2x )
Nic moc, nepřetrhli se
Zábava a animační programy ( 2x )
Nic moc
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 2x )
Ano
Vybavení pro děti ( 2x )
Hlídání, Dětský klub, Dětské programy, Hriště
Vybavení ubytování - je zde i ( 2x )
Taverna, Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Kadeřník, Sauna, Chladnička, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 2x )
Špatná, vůbec se nám nelíbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 2x )
Prudký
Pláž je převážně ( 2x )
skalnatá
Služby na pláži a její vybavení ( 2x )
Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.