Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Sheraton Rhodes

Hotely na Rhodu: Sheraton Rhodes *****

Středisko: Ialyssos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sheraton Rhodes

Luxusní hotel světově známého řetězce Sheraton se nachází v letovisku Ialyssos, nedaleko hlavního města Rhodos - cca 4 kilometry. Krásná pláž Ixia Bay, oceněná modrou vlajkou, je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací. Letiště se nachází 15 kilometrů od hotelu.

Popis hotelu Sheraton Rhodes

Pětihvězdičkový luxusní hotel Sheraton Rhodes, který nedávno prošel rekonstrukcí, je obklopen zahradami a bazény a leží jen kousek od krásné soukromé pláže na severu ostrova v letovisku Ialyssos, nedaleko od hlavního města Rhodosu. Ukrývá na čtyři stovky elegantních pokojů s výbornou výbavou, několik kvalitních restaurací a barů, lázně či tenisové a squashové kurty. Samozřejmostí je bohatá nabídka restaurací, které pod vedením hotelového šéfkuchaře podávají vybrané pokrmy řecké, středomořské, asijské či mezinárodní kuchyně, bar u bazénu či v lobby lákají k posezení u skleničky. Dále v hotelu najdeme trojici venkovních bazénů, jeden vyhřívaný, krytý bazén, dva squashové a jeden tenisový kurt, basketbalové a volejbalové hřiště, posilovnu, lázně nabízející masáže a jiné procedury, saunu, prádelnu, čistírnu, směnárnu, parkoviště, konferenční prostory či obchod.

Vybavení pokojů

Každý z nedávno zrenovovaných čtyř stovek pokojů se vyznačuje prostorem, ležérní elegancí a moderním designem. Najdeme v nich všechno vybavení, které je na této úrovní běžné - klimatizaci, vysokorychlostní přístup k internetu (za příplatek), satelitní televizi, vysoušeč vlasů, minibar, set na přípravu čaje a kávy, bezpečnostní schránku, pracovní prostor, mramorovou koupelnu a balkon s výhledem na hory, bazén či na moře. K dispozici jsou také propojené a rodinné pokoje či apartmá.

Sport a zábava

Možné zábavní a sportovní aktivity v hotelu Sheraton Rhodes  zahrnují plavání, vodní sporty, squash, tenis, basketbal, volejbal, posilování či relaxaci při masáži v lázních nebo sauně. V blízkém okolí najdeme řadu zajímavých historických památek či přírodních krás, které představují vhodné cíle k výletům.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského bazénu, dětského klubu či možnost využití služby hlídání dětí.

Stravování

dle CK, Snídaně, možnost polopenze, či plné penze.

Pláž

K hotelu Sherazon Rhodes  přísluší nádherná soukromá pláž s lehátky a slunečníky, která byla oceněna Modrou vlajkou a nachází se jen pár kroků od hotelu přes místní komunikaci.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.