Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Solemar

Pětipatrový hotel Solemar se nachází na západním pobřeží ostrova Rhodos ve středisku Ixia, u hlavní cesty s množstvím obchůdků a restaurací.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Solemar, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Solemar

Pětipatrový hotel Solemar se nachází na západním pobřeží ostrova ve středisku Ixia, u hlavní cesty s množstvím obchůdků a restaurací.

Pláž

Písčitá pláž s většími oblázky je od hotelu vzdálena cca 350 m (přes zdejší komunikaci). Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu Solemar

Recepce, výtah, lobby bar, internet (za poplatek), televizní koutek, hotelová restaurace, snack bar u bazénu a bazén s dětskou částí. Nedaleko hotelu jsou restaurace a obchůdky.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, lednicí, telefonem, televizí, klimatizací (za poplatek) a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle v hotelové restauraci Solemar jsou podávány polopenze formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPětipatrový hotel Solemar, který prošel rekonstrukcí je obklopen zahradou a vzrostlými stromy. Nachází se na západním pobřeží ostrova, v rušném...

PopisPláž: 300 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV/SAT, lehátka a slunečníky u bazénu | Wi-FiOkolíHotel nacházející se 300 m od oblázkově-písečné pláže, je...

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.