Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella

Hotel Stella leží v centru menšího malebného letoviska Pefkas na ostrově Rhodos. V okolí je  řada příjemných taveren a menších obchůdků. Velmi příjemný komplex studií a apartmánů v malebném místě, dosahu krásné písčité pláže, ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel – rezervujte včas!

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Stella

Příjemný rodinný hotelový komplex se nachází v blízkosti oblíbeného letoviska Pevkos nedaleko malebného historického městečka Lindos. Nově postavené pokoje v zahradě u bazénu poskytují dostatek klidu, u bazénu si vždy najdete misto pro relaxaci a celý hotel je idální pro všechny klienty, kteří nehledají velké komplexy s rušnými animačními programy, ale naopak chtějí u bazénu konečně dočíst dlouho očekávanou knižní novinku. Pár minut chůze od hotelu se nachází krásná písečná zátoka s lethátky a tavernami.

Pláž

Hotel Stella je cca 300 m od písčité pláže.

Vybavení hotelu Stella

velmi příjemný aparthotel s recepcí, lounge se SAT/TV, barem, restaurací, snack barem/barem u bazénu, bazénem (slunečníky a lehátka zdarma).

Služby

klimatizace ve studiích 6 EUR/den, v apartmánech 10 EUR/den.

Ubytování

studia až pro 3 os. s vybavenou kuchyňkou (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, telefonem, trezorem, terasou/balkonem; apartmány s oddělenou ložnicí – na vyžádání. Většina studií/apartmánů s výhledem na moře.

Děti

dětský bazén a hřiště; dětská postýlka na vyžádání.

Doporučení pro hotel Stella

Velmi příjemný komplex studií a apartmánů v malebném místě, dosahu krásné písčité pláže, ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel – rezervujte včas!

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.