Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella View

Studia Stella View se nachází v letovisku Pefkos, 5 minut jízdy od letoviska Lindos. Pro své umístění mezi olivovníky, fíkovníky, borovicemi a vinicemi je letovisko považováno idylické k odpočinku. Studia mají úžasný výhled na moře, které Vás uchvátí svou čistě tyrkysovou barvou. Letovisko Pefki nabízí velký výběr barů, taveren a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis studií Stella View

Studia Stella View se nachází v letovisku Pefkos, 5 minut jízdy od letoviska Lindos. Pro své umístění mezi olivovníky, fíkovníky, borovicemi a vinicemi je letovisko považováno idylické k odpočinku. Studia mají úžasný výhled na moře, které Vás uchvátí svou čistě tyrkysovou barvou. Nezapomenutelným zážitkem pak je šnorchlování mezi korály s pestrobarevnými rybami. Letovisko Pefki nabízí velký výběr barů, taveren a obchůdků.

Vybavení studií Stella View

Studia Stella View leží 800 m od písečné a oblázkové pláže, 200 m od centra letoviska 65 km od letiště. Wifi za poplatek cca 5 Eur/týden, snack bar, TV koutek bazén, dětský bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, kulečník, minigolf cca 400 m od studií, golf cca 55km od studií

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio Stella View- koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, trezor, balkon. Některá studia mají kávovar. Klimatizace za příplatek. Většina studií má výhled na moře. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

Dle CK, vlastní

Další údaje

24 studií v třípatrové budověÚKLID: 7x týdněVýměna ložního prádla: 2x týdněVýměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web Stella View

Stella View

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.