Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Steves

Hezký apartmánový dům Steves ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos a má výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova.

Oblast
Středisko

Poloha domu Steves

Hezký apartmánový dům Steves ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos a má výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova. Faliraki nabízí svým návštěvníkům velké množství denní a noční zábavy, diskotéky, noční kluby, vodní sporty na pláži, množství obchůdků, typických řeckých restaurací, taveren a kaváren, aquapark, lunapark a další.

Stravování

Vlastní.

Ubytování ve Steves

Vkusně zařízená studia a apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), kuchyňským koutem se základním vybavením, varnou konvicí, trezorem a klimatizací (za poplatek). Možnost jedné přistýlky u studií a dvou přistýlek u apartmánů.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Množství taveren, restaurací a občerstvení po celé délce pláže, vodní sporty na pláži, možnost lodních výletů na nejkrásnější pláže Anthony Quinn, Afandou, Ladiko.

Doporučení

Steves je vhodný pro aktivní dovolenou s možností nočního vyžití.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.